Menu

Wymarzona posada

Żeby nie mieć problemu ze znalezieniem pracy, mama posłała mnie do dobrej szkoły. Zdobyłam w niej naprawdę dobre wykształcenie. Byłam pewna, że z takim dyplomem nie będę miała trudności z znalezieniu posady. Jak szybko się okazało, o dobrą pracę jest bardzo ciężko. I nie wystarczy dobra szkoła, by dobrze zarabiać. Co jeszcze jest potrzebne. Doświadczenie. Po kilku rozmowach kwalifikacyjnych dobrze wiedziałam o co chodzi pracodawcom.


szukasz pracy angielski

Foto: pixabay.com

Bardzo ważne są umiejętności…

Bardzo ważne są umiejętności. Pracodawca zawsze wybierze pracownika, który już coś potrafi niż tego bez doświadczenia prosto po szkole. Myślałam długo jak mam zdobyć umiejętności, skoro nikt nie chce mnie przyjąć. Mama podpowiedziała mi jedną myśl. Jeśli szukasz pracy warto podszkolić angielski. Angielski jest bardzo przydatną umiejętnością. Osoby, które biegle mówią po angielsku są poszukiwane na rynku pracy. Z takim drugim językiem, nie musisz mieć innego doświadczenia. Postanowiłam zapisać się do szkoły językowej i podszkolić mój łamany angielski. Na początku nie było łatwo, ale potem szło mi coraz lepiej.

kursy języka angielskiego

Foto: pixabay.com

Z czasem mogłam powiedzieć na rozmowie kwalifikacyjnej,…

Z czasem mogłam powiedzieć na rozmowie kwalifikacyjnej, że posługuję się językiem angielskim biegle. Dzięki podpowiedziom mamy znalazłam bardzo fajną pracę, zgodną z profilem mojego wykształcenia. Inaczej byłoby to po prostu niemożliwe. Bardzo cieszę się, że poczyniłam odpowiednie kroki. Jeśli i ty masz podobne problemy jak ja miałam, to powinieneś zastanowić się nad poziomem swojego angielskiego. Być może to on pomoże znaleźć ci lepszą posadę?.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Giełda

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres