Menu

Wybieramy szkołę językową

Jeśli właśnie podjąłeś decyzję o rozpoczęciu nauki angielskiego, to najprawdopodobniej staniesz przed decyzją, do jakiej szkoły najlepiej się zapisać. Dlatego też zanim podejmiesz pierwsze kroki, lepiej zapoznaj się ze wskazówkami, które ułatwią ów wybór. Dzięki temu w przyszłości szybko opanujesz język i to na wysokim poziomie. Zatem jak wybrać szkołę angielskiego.Przede wszystkim szukaj raczej takiej szkoły, która…

Przede wszystkim szukaj raczej takiej szkoły, która już jest znana na rynku oraz działa przynajmniej od kilku lat. Opinii na temat poszczególnych placówek możemy poszukać na forach internetowych, ale warto również popytać znajomych. Koniecznie należy sprawdzić certyfikaty jakości. Może to być rekomendacja PASE lub Quality English. Zanim zapiszemy się do określonej szkoły, koniecznie ją musimy odwiedzić. Dzięki temu nie tylko dowiemy się czegoś więcej o jej metodzie, ale również będziemy mieli okazję poznać obsługę, z którą w przyszłości spędzimy sporo czasu, więc dobrze by było, aby nam pasowała.

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/opinie_o_speak_up_czyli_jak_wybrac_najlepsza_szkole_jezyka_angielskiego_326927.html

Foto: pixabay.com

jak wybrać szkolę angielskiego

Foto: pixabay.com

Sprawdźmy również jakie dogodności są zorganizowane…

Sprawdźmy również jakie dogodności są zorganizowane dla studentów. Często szkoły językowe mają na przykład własną bibliotekę. Wygodna będzie również możliwość indywidualnych bezpłatnych konsultacji wraz z lektorem czy dodatkowe lekcje przez Internet. Wysokiej jakości szkoła powinna również zaproponować nam różnorodne terminy zajęć, a więc tak, aby każdy mógł dopasować je do siebie. Do wyboru są najczęściej zajęcia poranne, popołudniowe oraz wieczorne. W wielu przypadkach możliwe będą również zjazdy spotkania weekendowe.

Jedna odpowiedź
  1. Eleonora

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Giełda

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres