Menu

W razie potrzeby – pracownik

Każda firma, która staje w pilnej potrzebie zatrudnienia pracownika od zaraz, może skorzystać z udogodnienia jakim jest leasing pracowniczy. Jest to wspaniałe rozwiązanie, które zapewnia ciągłość pracy bez przeprowadzania czasochłonnej rekrutacji. Firma po prostu zgłasza się do leasingodawcy zewnętrznego, że potrzebuje rąk do pracy, a ten jej zapewnia kadry od razu.Są to ludzie, którzy żadnej…

Są to ludzie, którzy żadnej pracy się nie boją i idealnie się wkomponują do naszego przedsiębiorstwa, przynajmniej dopóty, dopóki nie będziemy mieli kandydatów wybranych z normalnej rekrutacji. Warto więc wybrać leasing pracowników niż świecić wakatami i czekać. Można robić i szukać jednocześnie. Dodatkowo, to nie my jesteśmy pracodawcą dla tych ludzi, lecz leasingodawca. To on prowadzi ich sprawy kadrowe, robi wypłaty, itp.

leasing dla nowych firm

Foto: pixabay.com

leasing dla firm

Foto: pixabay.com

Z naszej strony jest więc tylko…

leasing dla nowych firm

Foto: pixabay.com

Z naszej strony jest więc tylko minimum formalności, tyle aby co opłacić fakturę za tenże leasing pracowniczy i z niej już są robione wypłaty. Jest to też tanie rozwiązanie, gdyż w tym wypadku nie obowiązuje nas coś takiego jak minimalna podstawa. Warto się więc zastanowić, czy leasing pracowniczy nie będzie dla nas idealnym rozwiązaniem przejściowym.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Giełda

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres