Menu

Uczymy się angielskiego w Speak Up

W poszukiwaniu odpowiedniej szkoły językowej, warto odwiedzić jedną z najbardziej prestiżowych placówek, którą jest Speak Up. Wyróżnia ją europejski poziom nauczania języka angielskiego, który jest spójny z opisem poszczególnych poziomów znajomości języka, które zostały opracowane przez Radę Europy.Wspomniany europejski poziom nauczania sprawia, że…

Wspomniany europejski poziom nauczania sprawia, że coraz większa ilość słuchaczy i absolwentów, odnosi liczne sukcesy w międzynarodowym środowisku pracy. Na uwagę zasługuje fakt, że w szkole językowej Speak Up, każdy z kursantów może bez ograniczeń korzystać z multimedialnych lekcji angielskiego przez 24 godziny na dobę w dowolnej lokalizacji. Ułatwia to znacznie proces nauczania osobom, które mieszkają z dala od wielkich aglomeracji miejskich, a posiadają jedynie stały dostęp do Internetu. Dzięki takiemu rozwiązaniu, oferta szkoły Speak Up (expressilustrowany.pl) jest szersza i bardziej konkurencyjna w porównaniu do innych placówek edukacyjnych, a tym bardziej do tradycyjnych szkół działających w ramach systemu oświaty.

Ucząc się języka angielskiego w jednej z…

Ucząc się języka angielskiego w jednej z kilkudziesięciu placówek Speak Up, możemy mieć pewność, że zostaniemy odpowiednio przygotowani do międzynarodowych egzaminów językowych. Uzyskane certyfikaty mogą nam przecież umożliwić pracę w wielu prestiżowych miejscach pracy na całym świecie, gdyż są one niejednokrotnie stawianym wymogiem przez potencjalnych pracodawców w ogłoszeniach rekrutacyjnych. Uzyskany certyfikat dzięki nauce w szkole Speak Up będzie najlepszą wizytówką i potwierdzeniem zdolności językowych kandydata starającego się o pracę.

speak up opinie

Foto: pixabay.com

Jedna odpowiedź
  1. Daniela

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Giełda

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres