Menu

Szkoła z super opinią

Wiadomo, że na rynku szkoleniowym najlepiej radzą sobie, te szkoły, które mają dobrą opinię wśród kursantów. Wiadomości podawane z usta do ust, polecenia od znajomych, to najlepszy sposób na marketing prowadzonych kursów języków obcych. Co należy zrobić, by zasłużyć sobie na taką super opinię.


speak up opinie

Foto: pixabay.com

Przede wszystkim ważny jest profesjonalizm…

Przede wszystkim ważny jest profesjonalizm. Tylko wykwalifikowani lektorzy, a także native speakerzy są w stanie zagwarantować odpowiedni poziom nauczania. Pamiętajmy też, że do szkoły językowej każdy kursant przychodzi z trochę innym celem. Dla jednych ważna jest umiejętność sprawnego komunikowania się, dla drugich bezbłędne pisanie, dla jeszcze innych nienaganny akcent. Dlatego tak dużą rolę pełni indywidualne podejście do każdego z uczestników szkoleń językowych.

Speak Up zbiera dobre opinie właśnie ze względu na swoja elastyczną ofertę, którą każdy dopasowuje do swoich oczekiwań. Możliwe jest na przykład zapisywanie się tylko na zdjęcia, które nas interesują, a ruchomy grafik pozwala nadrobić stracone godziny lekcyjne. Do tego specjalna platforma internetowa umożliwia słuchaczom dodatkowe ćwiczenie swoich umiejętności o dowolnej porze. O tym, że opinie na temat metody Speak Up są bardzo pozytywne możemy się przekonać wertując fora tematyczne.

Forumowicze dzielą się wrażeniami z zajęć, a także opowiadają, co udało im się osiągnąć po skończonych zajęciach. Otrzymanie nowej pracy z językiem, sprawna komunikacja podczas wyjazdu za granicę, czy wreszcie przełamanie bariery językowej to sukcesy, którymi wielu z nas chciałoby się pochwalić.

Jedna odpowiedź
  1. Monika

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Giełda

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres