Menu

Szkoła językowa Speak Up – opinie

Nauka języka angielskiego to dla jednych hobby, dla innych wyzwanie, a jeszcze innych konieczność. Nie da się ukryć, że na rynku pracy mile widziane są osoby znające języki obce, zwłaszcza angielski. Ale gdzie udać się, by skutecznie i w dość krótkim czasie nauczyć się biegle mówić po angielsku. W opinii wielu osób godną zainteresowania i zaufania szkołą językową jest Speak Up.


speak up opinie

Foto: pixabay.com

To międzynarodowa szkoła, mająca 41 placówek…

To międzynarodowa szkoła, mająca 41 placówek w całej Europie. Specjalizuje się w nauce języka angielskiego przy użyciu niestandardowych i nowoczesnych pomocy i metod dydaktycznych. Dzięki temu każdy student, niezależnie od jego wstępnej wiedzy, umiejętności czy wieku, jest w stanie przyswoić sobie język angielski i nauczyć się nim posługiwać w rozmowach.

Dużą zaletą zajęć w Speak Up…

Dużą zaletą zajęć w Speak Up w opinii uczniów jest to, że nauczyciele i lektorzy przykładają ogromną wagę do komunikacji. Na każdych zajęciach poświęca się czas, by uczniowie rozmawiali ze sobą po angielsku. To daje możliwość przełamania swoich lęków i wstydu przed posługiwaniem się obcym językiem, zaś dla nauczycieli jest świetną okazją do wyłapania, nad czym dany uczeń jeszcze powinien popracować. Szkoły Speak Up oferują lekcje w niewielkich grupach, liczących maksymalnie pięć osób.

speak up opinie

Foto: pixabay.com

To sprzyja powstaniu miłej, koleżeńskiej atmosfery, a lektorom umożliwia indywidualne podejście do każdego studenta. Ponadto dostępne są kursy on-line dla tych, którzy mają mało czasu i sami chcą decydować, kiedy i gdzie siądą do nauki. Wszystko to sprawia, że nauka w szkole Speak Up jest naprawdę skuteczna. A gdyby jakiś uczeń nie był zadowolony z wyników kursu, może go powtórzyć zupełnie za darmo.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Giełda

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres