Menu

Szkoła językowa Speak Up – opinie

Nauka języka angielskiego to dla jednych hobby, dla innych wyzwanie, a jeszcze innych konieczność. Nie da się ukryć, że na rynku pracy mile widziane są osoby znające języki obce, zwłaszcza angielski. Ale gdzie udać się, by skutecznie i w dość krótkim czasie nauczyć się biegle mówić po angielsku. W opinii wielu osób godną zainteresowania i zaufania szkołą językową jest Speak Up.To międzynarodowa szkoła, mająca 41 placówek w…

speak up opinie

Foto: pixabay.com

To międzynarodowa szkoła, mająca 41 placówek w całej Europie. Specjalizuje się w nauce języka angielskiego przy użyciu niestandardowych i nowoczesnych pomocy i metod dydaktycznych. Dzięki temu każdy student, niezależnie od jego wstępnej wiedzy, umiejętności czy wieku, jest w stanie przyswoić sobie język angielski i nauczyć się nim posługiwać w rozmowach. Dużą zaletą zajęć w Speak Up w opinii uczniów jest to, że nauczyciele i lektorzy przykładają ogromną wagę do komunikacji.

Na każdych zajęciach poświęca się czas, by…

Na każdych zajęciach poświęca się czas, by uczniowie rozmawiali ze sobą po angielsku. To daje możliwość przełamania swoich lęków i wstydu przed posługiwaniem się obcym językiem, zaś dla nauczycieli jest świetną okazją do wyłapania, nad czym dany uczeń jeszcze powinien popracować. Szkoły Speak Up oferują lekcje w niewielkich grupach, liczących maksymalnie pięć osób. To sprzyja powstaniu miłej, koleżeńskiej atmosfery, a lektorom umożliwia indywidualne podejście do każdego studenta.

speak up opinie

Foto: pixabay.com

Ponadto dostępne są kursy on-line dla tych, którzy mają mało czasu i sami chcą decydować, kiedy i gdzie siądą do nauki. Wszystko to sprawia, że nauka w szkole Speak Up jest naprawdę skuteczna. A gdyby jakiś uczeń nie był zadowolony z wyników kursu, może go powtórzyć zupełnie za darmo.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Giełda

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres