Menu

Sodexo – nowy standard usług

Branża usługowa należy do rozbudowanych, bowiem właśnie na niej opiera się wymiana określonych potrzeb. W odległej przeszłości, w czasach, kiedy pieniądz był jedynie symboliczny relacje pomiędzy ludźmi sprowadzały się do wzajemnego wykonywania przedmiotów czy pożywienia i wymieniania się.Dziś istnieją takie struktury, jak Sodexo, pozwalające…

Dziś istnieją takie struktury, jak Sodexo, pozwalające na zaspokajanie najwyższych potrzeb. Potrzeby nie są jednakowe u każdego człowieka, a ich skalę i charakter warunkuje poziom wykształcenia czy rozwoju i dojrzałości. Im bardziej cywilizowany człowiek tym wyższe posiada potrzeby nie ograniczając się jedynie do chleba i wody. Nawet w kategorii pożywienia sięga on po wyszukane potrawy nie zadowalając się jedynie prostymi daniami.

Oczekuje wyszukanej rozrywki, dostępu do wiedzy i możliwości samorealizacji. Podobne założenia dotyczą również instytucji i przedsiębiorstw, dlatego dla tych nowoczesnych spełnianie potrzeb podwyższających standard życia gwarantuje właśnie Sodexo. O tej specyficznej grupie ludzi, wśród których znajdują się zarówno pracownicy, jak i klienci można powiedzieć, że jest wszechstronna.

Realizowane usługi obejmują te na wyższym szczeblu, a więc zarządzanie energią, dokumentacją, projektami, doradztwo personalne w zakresie relacji pracownik-pracodawca, wszelkiego rodzaju usługi porządkowe, concierge, pocztowe, catering i wiele innych. Podstawowy cel, to tworzenie lepszych, przyjemniejszych, bardziej komfortowych warunków pracy.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Giełda

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres