Menu

Rozwiń skrzydła ze Speak Up

Poszerzanie swoich horyzontów, zdobywanie nowych umiejętności, to działania wskazujące na to, ze nie stoisz w miejscu, że się rozwijasz. Warto inwestować w swój rozwój, bo nie tylko przynosi on satysfakcję na planie osobistym, ale często wymierne korzyści na stanowisku pracy. Pracodawca może docenić Twoje umiejętności w najbardziej nieoczekiwanym momencie, a i ty będziesz się mógł wykazać swoimi zdolnościami, kiedy nikt ich od ciebie nie oczekuje.Tak może stać się na przykład…

Tak może stać się na przykład ze znajomością języka obcego, który podszlifujesz w międzyczasie w szkole Speak Up. Niby na twoim stanowisku nie wymaga się, żebyś mówił po angielsku czy rosyjsku. Nie ma także raczej potrzeby, żebyś kontaktował się z zagranicznymi kontrahentami. Tymczasem angielski czy rosyjski, których nauczyć się można w szkole Speak Up, może przydać Ci się podczas odczytywania instrukcji nowej maszyny albo programu komputerowego. Także niespodziewanie możesz zostać wysłany na szkolenie za granica, albo też uczestniczyć ws potkani z zagraniczna delegacją. Jeśli w tym podobnych sytuacjach zabłyśniesz swoim angielskim, niemieckim lub rosyjskich, na pewno urośniesz w oczach pracodawcy.

speak up

Foto: pixabay.com

Dlatego warto sprawdzić ofertę Speak Up już…

speak up

Foto: pixabay.com

Dlatego warto sprawdzić ofertę Speak Up już dziś. Elastyczny grafik, dobra lokalizacja, sprawdzone metody i profesjonalna kadra, to główne atuty tej szkoły językowej. Jeśli określisz dokładnie swoje cele, profesjonaliści pomogą ci je osiągnąć. Czy będzie to nawiązywanie swobodnej konwersacji w języku obcym, czy umiejętność pisania oficjalnych pism, a może opanowanie jakiegoś fachowego słownictwa, tego nauczysz się w Speak Up.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Giełda

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres