Menu

Rozwiń skrzydła ze Speak Up

Poszerzanie swoich horyzontów, zdobywanie nowych umiejętności, to działania wskazujące na to, ze nie stoisz w miejscu, że się rozwijasz. Warto inwestować w swój rozwój, bo nie tylko przynosi on satysfakcję na planie osobistym, ale często wymierne korzyści na stanowisku pracy. Pracodawca może docenić Twoje umiejętności w najbardziej nieoczekiwanym momencie, a i ty będziesz się mógł wykazać swoimi zdolnościami, kiedy nikt ich od ciebie nie oczekuje.Tak może stać się na przykład ze…

Tak może stać się na przykład ze znajomością języka obcego, który podszlifujesz w międzyczasie w szkole Speak Up. Niby na twoim stanowisku nie wymaga się, żebyś mówił po angielsku czy rosyjsku. Nie ma także raczej potrzeby, żebyś kontaktował się z zagranicznymi kontrahentami. Tymczasem angielski czy rosyjski, których nauczyć się można w szkole Speak Up, może przydać Ci się podczas odczytywania instrukcji nowej maszyny albo programu komputerowego. Także niespodziewanie możesz zostać wysłany na szkolenie za granica, albo też uczestniczyć ws potkani z zagraniczna delegacją. Jeśli w tym podobnych sytuacjach zabłyśniesz swoim angielskim, niemieckim lub rosyjskich, na pewno urośniesz w oczach pracodawcy.

speak up

Foto: cdn.psychologytoday.com

Dlatego warto sprawdzić ofertę Speak…

Dlatego warto sprawdzić ofertę Speak Up już dziś. Elastyczny grafik, dobra lokalizacja, sprawdzone metody i profesjonalna kadra, to główne atuty tej szkoły językowej. Jeśli określisz dokładnie swoje cele, profesjonaliści pomogą ci je osiągnąć. Czy będzie to nawiązywanie swobodnej konwersacji w języku obcym, czy umiejętność pisania oficjalnych pism, a może opanowanie jakiegoś fachowego słownictwa, tego nauczysz się w Speak Up.

speak up

Foto: pbs.twimg.com

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Giełda

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres