Menu

Przestrzeń kreatywna

Dzieci mają tysiące pomysłów na minutę. Zadaniem rodzica jest zapewnienie każdej dziecięcej głowie pełnej pomysłów, idealnej przestrzeni dla rozwoju. Zastanówmy się nad tym, jaka rodzaj wystroju wnętrza mógłby pobudzić kreatywność naszych dzieci. Najważniejsze – dzieci w swoim pokoju nie mogą się nudzić, muszą przebywać w nim chętnie.Zaproponować można wszystkim rodzicom jeden z…

Zaproponować można wszystkim rodzicom jeden z pomysłów – naklejki ścienne. Naklejki ścienne są łatwym sposobem na niedrogą, ale jednak znaczącą zmianę charakteru wnętrza. Dziecko samo powinno dobrać wzór i kolor, w jakim wykonane są naklejki ścienne. To bardzo ważne, aby decyzję nasza pociecha podjęła samodzielnie. Naklejki ścienne są niedrogie, możemy więc pozwolić sobie na takie urozmaicenie nawet jeśli aktualnie nie planujemy dużych wydatków na remont pokoju. Kolejnym walorem, jakim niewątpliwie obdarzone są naklejki ścienne, jest łatwe użycie.

Przestrzeń kreatywna – galeria

Nie wymagają żadnej instrukcji obsługi, ani specjalnego nakładu czasu – po prostu – w łatwy sposób naklejamy naklejki ścienne na pomalowaną powierzchnię. Zmiana w przestrzeni z pewnością pozytywnie wpłynie na dziecko, które, skupiając często uwagę na ściennych wzorach, może dodatkowo ćwiczyć swoją wyobraźnię i kreatywność.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Giełda

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres