Menu

Poszukiwanie pracy z językiem angielskim

Osoby, które zastanawiają się nad wykorzystaniem znajomości języka angielskiego w swojej karierze zawodowej, powinni zacząć rozglądać się za ofertami zatrudnienia m. in. w branży edukacyjnej. Chodzi tutaj w szczególności o oferty w szkołach publicznych, a także w szkołach niepublicznych. Jeśli poszukujemy pracy z językiem angielskim (kariera.forbes.pl) w trakcie roku szkolnego i będziemy zainteresowani dodatkową pracą, to warto ogłosić się w jednej z lokalnych gazet z ofertami pracy jako osoba, która będzie udzielać korepetycje uczniom.Takie elastyczne rozwiązanie pozwala na zdobycie…

Takie elastyczne rozwiązanie pozwala na zdobycie dodatkowych pieniędzy. Osoby, które posiadają wyższe aspiracje i mają ukończone studia licencjackie lub magisterskie z filologii angielskiej wraz z przygotowaniem pedagogicznym, mogą starać się o pracę w charakterze nauczyciela języka angielskiego. Wśród pojawiających się ofert pracy, pracodawcy stawiają na doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi lub młodzieżą. Poza formalnie wymagającymi kwalifikacjami, liczą się też kompetencje społeczne, do których zaliczają się m. in. komunikatywność, miła aparycja, odpowiedzialność, odporność na stres itp. Warto mieć to na uwadze, jeśli poszukujemy pracy w miejscach, w których wymagana jest znajomość języka angielskiego.

Pojawiające się oferty pracy, dotyczą zarówno…

Pojawiające się oferty pracy, dotyczą zarówno zatrudnienia na okres próbny, na zastępstwo lub na czas określony. Rzadko kiedy spotkamy oferty na czas nieokreślony. Wynika to z faktu, że pracodawcy chcą najpierw poznać wartość świadczonej pracy przez nowozatrudnione osoby w swojej szkole.

4 komentarzy
  1. Mroczna_Lady
  2. Mota
  3. Mala_Lady_Punk
  4. OluSia_123

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Giełda

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres