Menu

Pomoc dzieciom za pośrednictwem fundacji

W Polsce obecnych jest bardzo wiele organizacji pożytku publicznego, które na co dzień ciężko pracują na to, by ułatwić życie dzieciom, osobom chorym czy też niepełnosprawnym. W tych instytucjach pracuje bardzo wiele wolontariuszy, którzy poświęcają swój czas na to, by całkowicie bezpłatnie, pracować na rzecz innych. Wiele osób nie może sobie jednak na to pozwolić, ze względu na zobowiązania zawodowe czy też brak czasu.Pomóc można jednak w inny sposób…

Pomóc można jednak w inny sposób. Rozliczenie podatkowe z naszym urzędem skarbowym, którego dokonujemy co roku, jest doskonałą okazją do okazania niezbędnego wsparcia fundacjom i organizacjom pożytku publicznego. Jedną z takich instytucji jest fundacja radia zet. Kluczową misją, jaką postawiła przed sobą fundacja jest pomoc dzieciom z różnorodnymi wadami serca. Niestety, dzisiaj coraz więcej dzieci ma zdiagnozowane tego typu wady. Na szczęście mamy sprzęt, który umożliwia wyleczenie, a w skrajnych przypadkach ratowanie życia, maluchów. Tego typu sprzęty kardiologiczne są na wagę złota i wciąż jest ich za mało.

Właśnie z tego powodu fundacja radia…

Właśnie z tego powodu fundacja radia zet zdecydowała się na zebranie środków, które umożliwią zakup sprzętu ratującego życie do szpitali w całej Polsce, tak by wszystkie, potrzebujące dzieci mogły z nich skorzystać i szybciej wrócić do swojego domu. Najprostszym, a zarazem najskuteczniejszym sposobem na pomoc jest właśnie przekazaniem 1% podatku podczas wystawiania formularzy PIT. Nas to nic nie kosztuje, a fundacji da solidny fundament do dalszego działania, mającego na celu pomoc maluchom zmagać się z chorobami serca.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Giełda

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres