Menu

Outsourcing – obustronne korzyści.

Jakiś czas temu outsourcing pracowniczy był pojęciem zupełnie nieznanym, a podmioty gospodarcze same organizowały swoją działalność, zarówno na kluczowych szczeblach związanych z główną działalnością rynkową, jak również w sektorach związanych z działalnością pomocniczą, takich jakich jak czystość, usługi pocztowe czy też działalność kadrowo-płacowa.Jednak ciągła kontrola nad bardzo…

Jednak ciągła kontrola nad bardzo różnorodnymi obszarami działalności nie była nigdy zbyt korzystna ekonomicznie. Wyobraźmy sobie firmę produkcyjną zatrudniającą ponad 200 pracowników. Zwykle potrzebują oni również odzieży roboczej. Odzież może być prana przez załogę pralni utrzymywaną przy ośrodku i nadzorowaną przez zarząd. Może być to również obszar oddany do rozporządzania przez firmę zewnętrzną. Outsourcing pracowniczy umożliwia w tym wypadku oszczędność w zatrudnieniu i środkach przeznaczonych na zarobki pracowników. Ponadto outsourcing pracowniczy daje możliwość angażowania zespołu pralni tylko w tym momencie, kiedy jest potrzebny( co oczywiście nie zamyka drogi do szukania innych zleceń u podobnych podmiotów ).

Firma zewnętrzna z reguły specjalizuje się w dokładnie tego rodzaju usługach, a więc jej zaangażowanie daje gwarancję wysokiej jakości świadczonych usług.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Giełda

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres