Menu

Nowoczesne call center

Przeglądając oferty pracy, natrafić możemy na wiele ogłoszeń o możliwości zatrudnienia na stanowisku konsultanta w call center. Wynika to z faktu, że taki sposób marketingu, handlu i reklamy stał się w ostatnim czasie bardzo popularny. Firm, działających w tej branży jest bardzo wiele, dlatego też aby wyróżnić się na rynku i zwrócić uwagę potencjalnego klienta, muszą stosować nowoczesne rozwiązania, aby wzbogacać ofertę.Jedna z firm, stosująca najnowocześniejsze…

Jedna z firm, stosująca najnowocześniejsze rozwiązania to CTDP. Oferta CTDP to połączenie nowoczesnego marketingu z dystrybucją produktów. To kompleksowa obsługa klientów, wykraczająca poza rozwiązania stosowane w standardowym call center. Unikalność rozwiązania, jakie oferuje CTDP, związana jest z faktem, że zajmuje się nie tylko pozyskiwaniem odbiorców finalnych, ale także zarządzanie całym procesem logistycznym produktów.

Dziesięcioletnie doświadczenie na rynku sprawia, że…

angielski online

Foto: pixabay.com

Dziesięcioletnie doświadczenie na rynku sprawia, że CTDP zdobyła pozycję lidera w branży, co z kolei spowodowało konieczność wyznaczania nowych trendów w tej dziedzinie. Dzięki własnemu centrum logistyczno-magazynowemu, możliwości kontroli przesyłek online, wykwalifikowanej kadrze, oferta CTDP jest praktycznie bezkonkurencyjna.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Giełda

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres