Menu

Nowoczesne call center

Przeglądając oferty pracy, natrafić możemy na wiele ogłoszeń o możliwości zatrudnienia na stanowisku konsultanta w call center. Wynika to z faktu, że taki sposób marketingu, handlu i reklamy stał się w ostatnim czasie bardzo popularny. Firm, działających w tej branży jest bardzo wiele, dlatego też aby wyróżnić się na rynku i zwrócić uwagę potencjalnego klienta, muszą stosować nowoczesne rozwiązania, aby wzbogacać ofertę.Jedna z firm, stosująca najnowocześniejsze…

Jedna z firm, stosująca najnowocześniejsze rozwiązania to CTDP. Oferta CTDP to połączenie nowoczesnego marketingu z dystrybucją produktów. To kompleksowa obsługa klientów, wykraczająca poza rozwiązania stosowane w standardowym call center. Unikalność rozwiązania, jakie oferuje CTDP, związana jest z faktem, że zajmuje się nie tylko pozyskiwaniem odbiorców finalnych, ale także zarządzanie całym procesem logistycznym produktów.

Dziesięcioletnie doświadczenie na rynku sprawia, że CTDP…

Dziesięcioletnie doświadczenie na rynku sprawia, że CTDP zdobyła pozycję lidera w branży, co z kolei spowodowało konieczność wyznaczania nowych trendów w tej dziedzinie. Dzięki własnemu centrum logistyczno-magazynowemu, możliwości kontroli przesyłek online, wykwalifikowanej kadrze, oferta CTDP jest praktycznie bezkonkurencyjna.

angielski online

Foto: pixabay.com

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Giełda

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres