Menu

Nauka języka bez kruczków!

Popyt na naukę języków obcych sprawił, że w naszym kraju dosłownie zaroiło się od firm, które oferują usługi w zakresie nauczania języków obcych. Niestety, nie zawsze jakość ich usług stoi na wysokim poziomie, o czym przekonujemy się oczywiście dopiero po zapłaceniu za kurs. W tym artykule podpowiemy Wam, jak uniknąć takich sytuacji i wybrać dobrą szkołę językową. Niezależnie od tego, jakiego języka obcego chcesz się nauczyć, poniższe porady zdecydowanie mogą Ci w tym dopomóc.Polecamy zapoznać się z nimi i zastosować…

Polecamy zapoznać się z nimi i zastosować je przy poszukiwaniu dobrego kursu językowego. Przede wszystkim, nie daj się zwieść podejrzanie niskim cenom. Zazwyczaj okazuje się bowiem, że kursy językowe których cena jest o wiele niższa niż średni koszt takiego kursu, mają jakieś kruczki. Może się okazać, że to na przykład tylko pierwsza rata albo że Ty jako słuchacz musisz dopłacić za możliwość korzystania z różnych materiałów naukowych, które w sumie powinny być za darmo, w cenie kursu. Jest jeszcze jedna kwestia – podejrzanie tani kurs językowy może po prostu mieć niską jakość. Oczywiście, nikt z nas nie lubi przepłacać, lecz warto pamiętać o tym, że nauka języka to inwestycja w nas samych, na dodatek, z wysoką stopą zwrotu. Warto za to wybierać szkoły językowe, które oferują zajęcia prowadzone przez native speakers, to jest rodowitych użytkowników danego języka. Lekcje z takimi osobami pozwolą Ci nabyć znacznie większej pewności wypowiedzi w obcym języku. Nie wahaj sie jednocześnie przed tym, aby dokładnie sprawdzić kompetencje tych osób.

Galeria

speak up

Foto: pixabay.com

speak up

Foto: pixabay.com

Sam fakt urodzenia się w kraju, w którym dany język jest używany nie determinuje jeszcze jakości nauczania. Native speaker powinien posiadać specjalne certyfikaty oraz mieć ukończony kurs przygotowujący do nauczania języków obcych. Powyższy artykuł powstał przy fachowej pomocy lektorów ze szkoły języka angielskiego Speak Up (zobacz).

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Giełda

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres