Menu

Misja Fundacji Radia Zet

Radio Zet jest jedną z najpopularniejszych i najchętniej słuchanych rozgłośni radiowych w naszym kraju, skupiająca tysiące słuchaczy i fanów. Każdy, bez względu na płeć i wiek, znajdzie tutaj coś na miarę swoich upodobań oraz oczekiwań muzycznych. W Radiu Zet możemy bowiem posłuchać zarówno największych hitów królujących na światowych listach przebojów jak również kawałków muzycznych z dawnych lat.Radio Zet aktywnie angażuje się…

Radio Zet aktywnie angażuje się także w działalność charytatywną, czego dowodem jest Fundacja Radia Zet, działająca na terenie naszego kraju jako organizacja pożytku publicznego od 1999 roku. Głównym celem i założeniem działalności Fundacji Radia Zet jest pomoc dzieciom z chorobami, a w szczególności ciężkimi wadami serca, które większość swojego krótkiego życia przeszły kilka, a nawet kilkanaście skomplikowanych operacji, ratujących ich życie lub umożliwiających normalne funkcjonowanie w codziennym życiu. Fundacja Radia Zet finansuje część operacji oraz zabiegów małych pacjentów, których świat ogranicza się do szpitalnych sal i korytarzy.

Co więcej opłaca rehabilitację, jakże ważną w…

Co więcej opłaca rehabilitację, jakże ważną w prawidłowym rozwoju dzieci jak również niezbędną do powrotu do normalnego życia. Fundacja Radia Zet nie ogranicza się jedynie do zapewnienia niezbędnego sprzętu medycznego, elementów wyposażenia sal, środków opatrunkowych, ale pragnie również za pośrednictwem swoich wolontariuszy wnieść odrobinę radości, uśmiechu i szczęście w życie małych pacjentów, marzących by biegać, skakać, jeździć na rowerze, pływać jak ich rówieśnicy.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Giełda

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres