Menu

Kursy języka angielskiego w szkole Speak Up

Znajomość języka angielskiego to przydatna umiejętność, szczególnie na zagranicznym rynku pracy. Z tego względu sporo osób wiążących swoją przyszłość z krajami anglojęzycznymi postanawia jeszcze przed wyjazdem nauczyć się języka. Gdzie. Na przykład w szkołach Speak Up (link wiadomosci24.pl).Speak Up to znane w całej Polsce…

Speak Up to znane w całej Polsce szkoły językowe oferujące różne kursy angielskiego. Ich przebieg dopasowany jest do każdego kursanta i jego potrzeb, dlatego są tak skuteczne i popularne. Każdy kursant ma możliwość wybrać, czy skorzysta z zajęć indywidualnych, grupowych lub prowadzonych on-line. Może także wybrać konkretny materiał i ćwiczenia, na których chce pracować. Dzięki temu nie będzie musiał korzystać i płacić za lekcje, które tak naprawdę go nie interesują lub które ma opanowane, na przykład z wcześniejszych kursów.

Speak Up dysponuje również nowoczesnymi pomocami multimedialnymi i metodami nauki, dzięki którym, niezależnie od tego, na jakim poziomie znajomości języka angielskiego jesteś, możesz się go nauczyć w stopniu biegłym. Ważną rolę odgrywają lektorzy, którzy są wykwalifikowani i doświadczeni w nauce języka angielskiego, a ponadto są przyjaźnie nastawieni do swoich studentów. W malej grupie potrafią więc stworzyć przyjemną atmosferę sprzyjającą nauce.

Galeria

speak up

Foto: pixabay.com

speak up

Foto: pixabay.com

Speak Up oferuje także kursy internetowe, dostępne dla osób niepełnosprawnych lub często podróżujących. Są one równie ciekawe i wartościowe, co kursy stacjonarne, a można z nich korzystać w dowolnej porze, nawet w późnych godzinach nocnych. Bez wątpienia szkoły Speak Up są jednymi z najlepiej przygotowanych do nauki języka angielskiego.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Giełda

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres