Menu

Kurs angielskiego w Speak Up – opinie

Nauka angielskiego to niełatwa sprawa, zwłaszcza dla kogoś, kto nigdy nie miał z nim styczności. Co może pomóc. Świetnym rozwiązaniem są kursy angielskiego w szkole językowej Speak Up. Cieszą się one dobrą opinią i dużym zainteresowaniem. Sprawdźmy, dlaczego. Szkoły Speak Up mogą poszczycić się nowatorskimi, niestandardowymi i skutecznymi rozwiązaniami dydaktycznymi wykorzystywanymi zarówno na zajęciach indywidualnych, jak i grupowych.Są one na tyle elastyczne,…

Są one na tyle elastyczne, że każdy student może dobrać sobie swój pakiet zadań, które chce wykonywać na kursie. Takie indywidualne podejście do ucznia daje szybkie i widoczne rezultaty w postaci postępów w nauce. Dobre opinie o Speak Up (zobacz perspektywy.pl) są też podyktowane jej prestiżem.

W latach 2012 i 2013 szkoła ta została wyróżniona w rankingu Book of Lists. Zdobyła pierwsze miejsce w kategorii oferty handlowej i liczby studentów. Poświadcza to, jak wielkim zaufaniem darzy ją społeczeństwo. System lekcji multimedialnych sprawia, że uczniowie Speak Up mogą realizować program kursu 24 godziny na dobę, w dowolnej lokalizacji. To znacznie rozszerza grono osób, które mogą skorzystać z nauki angielskiego w tej szkole, gdyż jest mnóstwo osób, które chcą uczyć się angielskiego, ale nie mają możliwości dojeżdżać na zajęcia zawsze w to samo miejsce.

Teraz mogą więc korzystać z nich przez Internet, w dogodnym dla siebie miejscu i czasie. Warto więc zapoznać się z ofertą Speak Up i opiniami na jej temat, jeśli szukamy skutecznego kursu angielskiego dla siebie. Z pewnością znajdziemy tu coś odpowiedniego.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Giełda

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres