Menu

Jak zdobyłam pracę marzeń?

Chcąc w przyszłości znaleźć dobrą pracę, udałam się na dobre studia. Miałam nadzieję, że takie dobre wykształcenie otworzy mi drzwi kariery. Może i tak by się stało, gdybym pracodawcy mogła zaoferować coś więcej niż tylko wykształcenie. Dla pracodawcy oprócz wiedzy, liczą się jeszcze umiejętności praktyczne.Jak mogę zdobyć doświadczenie w swojej branży…

Jak mogę zdobyć doświadczenie w swojej branży. Musiałabym pracować gdzieś przez dłuższy czas za darmo. Nikt mnie nie przyjmie bez doświadczenia. Postanowiłam zdobyć umiejętności, którymi mogłabym zadowolić pracodawcę. Przecież większości zadań i tak będę musiała się nauczyć w konkretnej firmie. Zapisałam się do pobliskiej szkoły języków obcych. Chciałam nauczyć się mówić biegle po angielsku. Spośród wielu osób, które ubiegały się o posadę, na której mi zależało, niewiele mogło pochwalić się umiejętnością biegłego posługiwania się językiem angielskim.

Właśnie dlatego chciałam się nauczyć mówić po angielsku. Skoro zdobycie potrzebnego doświadczenia nie jest takie proste to musiałam poradzić sobie inaczej. Szkoła Speak Up, bardzo dobrze przygotowała mnie do posługiwania się językiem w praktyce.

speak up – galeria

speak up

Foto: pixabay.com

speak up

Foto: pixabay.com

Umiejętność mówienia biegle po angielsku uznałam za plus, duży plus. Dziś niewiele osób potrafi mówić po angielsku. Właśnie dzięki tej pewności siebie, oraz nowym umiejętnościom, zdobyłam pracę, na której mi zależało. Tak dopięłam swego i udowodniłam, że nawet w młodym wieku i bez doświadczenia zawodowego można zdobyć wymarzoną posadę. A ty co robisz by zdobyć swoją wymarzoną pracę?.

Jedna odpowiedź
  1. wyborczy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Giełda

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres