Menu

Jak zaplanować tydzień?

Jeśli w naszym życiu dużo się dzieje albo po prostu jesteśmy osobami, które lubią się dobrze zorganizować, najlepiej, byśmy wszystkie zadania, które mamy do wykonania, sobie rozpisywali. Pomaga w tym kalendarz tygodniowy, będący świetnym rozwiązaniem dla wszystkich zapracowanych.Dzięki temu, że na jednej stronie…

Dzięki temu, że na jednej stronie takiego kalendarza mieści się najczęściej cały tydzień, możemy mieć wgląd od razu w całe siedem dni. Kalendarze przydają się zwłaszcza w pracy, kiedy polega ona na wykonywaniu wielu czynności i konieczności pamiętania o umówionych spotkaniach, terminach oraz innych rzeczach, o których absolutnie nie powinno się zapomnieć. Ważne jest, żeby wyposażyć się w tego typu terminarz, który będzie dla nas najbardziej poręczny, najwygodniejszy.

Chodzi mianowicie o to, że nie każdy w równym stopniu może skorzystać z każdego typu kalendarza. Dla jednych bardziej przejrzysty będzie taki, który na jednej stronie ma rozpisany cały miesiąc, dla innych – taki, który na jednej stronie ma jeden dzień. Najbardziej optymalny, jak pokazują wyniki badań efektywności pracy mierzonej za pomocą posiadanego terminarza, jest natomiast kalendarz tygodniowy.

Widać na nim już swego rodzaju cykl – dni od poniedziałku do niedzieli, a przy tym jednocześnie nie za wiele naraz, dzięki czemu nie trzeba się stresować ilością rzeczy do zrobienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Giełda

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres