Menu

Jak wygląda nauka w szkołach Speak Up?

W jaki sposób najlepiej uczyć się języka obcego. Niektórzy próbują na własną rękę uczyć się słówek, robić ćwiczenia dostępne w sieci itp., ale często daje to marne skutki. Bez dobrego nauczyciela i odpowiedniej metody, nauka nie będzie efektywna. Dlatego najlepiej skorzystać z nauki w szkole językowej, takiej jak Speak Up (nf.pl).


Speak Up to obecnie najpopularniejsza szkoła języka angielskiego w naszym kraju. Posiada ona trzydzieści pięć placówek w całej Polsce oraz czterdzieści jeden na świecie. Jest to bez wątpienia szkoła renomowana, a świadczą o tym zarówno ilość kursantów, jak i ich opinie. Kursy języka angielskiego w szkole Speak Up opracowane są w oparciu o nowoczesne i skuteczne metody nauki.

Dzięki temu idealnie trafiają w potrzeby uczniów…

Dzięki temu idealnie trafiają w potrzeby uczniów i pomagają im nauczyć się swobodnego wyrażania myśli w języku angielskim. Ta nauka nie jest tylko suchym przyswojeniem sobie gramatyki i słówek angielskich. Chodzi o nauczenie się posługiwania tym językiem, a nawet myślenia w nim, będąc za granicą. Nauczyciele w szkole Speak Up to wykwalifikowani, otwarci młodzi ludzie, którzy mają dobry kontakt ze studentami i chętnie pomagają, gdy jakaś rzecz sprawia im trudność.

speak up – galeria

speak up

Foto: pixabay.com

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/opinie_o_speak_up_czyli_jak_wybrac_najlepsza_szkole_jezyka_angielskiego_326927.html

Foto: pixabay.com

Poza tym, gdy po przejściu kursu uczeń uzna, że nie przyniósł on zadowalających wyników, może go powtórzyć zupełnie za darmo. Ponadto można korzystać z kursów indywidualnych bądź grupowych, a nawet kursów on-line. To daje możliwość wyboru najwygodniejszej dla nas formy nauki, a to z pewnością wpłynie na lepsze efekty w nauce języka.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Giełda

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres