Menu

Jak wygląda nauka w szkołach Speak Up?

W jaki sposób najlepiej uczyć się języka obcego. Niektórzy próbują na własną rękę uczyć się słówek, robić ćwiczenia dostępne w sieci itp., ale często daje to marne skutki. Bez dobrego nauczyciela i odpowiedniej metody, nauka nie będzie efektywna. Dlatego najlepiej skorzystać z nauki w szkole językowej, takiej jak Speak Up.


Speak Up to obecnie najpopularniejsza szkoła języka angielskiego w naszym kraju. Posiada ona trzydzieści pięć placówek w całej Polsce oraz czterdzieści jeden na świecie. Jest to bez wątpienia szkoła renomowana, a świadczą o tym zarówno ilość kursantów, jak i ich opinie. Kursy języka angielskiego w szkole Speak Up (nf.pl) opracowane są w oparciu o nowoczesne i skuteczne metody nauki.

Dzięki temu idealnie trafiają w potrzeby…

Dzięki temu idealnie trafiają w potrzeby uczniów i pomagają im nauczyć się swobodnego wyrażania myśli w języku angielskim. Ta nauka nie jest tylko suchym przyswojeniem sobie gramatyki i słówek angielskich. Chodzi o nauczenie się posługiwania tym językiem, a nawet myślenia w nim, będąc za granicą. Nauczyciele w szkole Speak Up to wykwalifikowani, otwarci młodzi ludzie, którzy mają dobry kontakt ze studentami i chętnie pomagają, gdy jakaś rzecz sprawia im trudność.

Galeria

Poza tym, gdy po przejściu kursu uczeń uzna, że nie przyniósł on zadowalających wyników, może go powtórzyć zupełnie za darmo. Ponadto można korzystać z kursów indywidualnych bądź grupowych, a nawet kursów on-line. To daje możliwość wyboru najwygodniejszej dla nas formy nauki, a to z pewnością wpłynie na lepsze efekty w nauce języka.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Giełda

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres