Menu

Jak wybrać szkołę językową?

Do szkoły językowej mogą zapisywać się nie tylko dorośli, ale także młodzież i dzieci. Z lekcji korzystają zarówno osoby, które nie znają nawet słowa w języku angielskim, jak i te, których poziom jest niezwykle wysoki, ale które dodatkowo wymagają przeszkolenia w słownictwie branżowym lub specjalistycznym. Jakie są zalety chodzenia do szkoły językowej i czym kierować się przy wyborze kursu. W szkołach dla dzieci zdecydowanie liczy się forma zajęć.


speak up

Foto: pixabay.com

Lekcje powinny mieć charakter zabawy, nie…

Lekcje powinny mieć charakter zabawy, nie mogą być dla malucha stresującym zajęciem, na które nie chce uczęszczać. Warto pamiętać, że dzieci uczą się w zabawie, a im młodsze, tym język obcy traktują jak swój własny i znacznie szybciej przyswajają słówka, nie boją się mówić, nie wstydzą popełnianych błędów. Trochę trudniej, wbrew pozorom, uczy się osoby dorosłe. Po lekcjach w różnych szkołach, z wiedzą na przeróżnym poziomie, z wieloma naleciałościami muszą trafić na odpowiednio dobraną grupę, która nie będzie ich” cofać” i za którą jednocześnie swobodnie nadążą. Osoby pracujące dodatkowo mają mało czasu. Wychodzą z biur o różnych porach, mają także zajęcia poza pracą i lekcjami: opiekują się dziećmi albo prowadzą dom.

speak up

Foto: pixabay.com

Szkoła językowa (sprawdź) Speak Up umożliwia jednak uczestniczenie w kursach każdemu. Grafik układany jest bardzo indywidualnie, siedziby szkoły mieszczą się w większych miastach, w dzielnicach z bardzo dobrym dojazdem, dodatkowo uczeń może korzystać z lekcji on-line lub ustalać indywidualne godziny spotkań z lektorem. Zajęcia mają też ciekawą formę, wykorzystującą podręczniki jak i programy multimedialne. Dzięki temu nauka trwa krócej niż w innych szkołach.

2 komentarzy
  1. ozzy44
  2. Witch22

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Giełda

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres