Menu

Jak wybrać szkołę językową?

Do szkoły językowej mogą zapisywać się nie tylko dorośli, ale także młodzież i dzieci. Z lekcji korzystają zarówno osoby, które nie znają nawet słowa w języku angielskim, jak i te, których poziom jest niezwykle wysoki, ale które dodatkowo wymagają przeszkolenia w słownictwie branżowym lub specjalistycznym. Jakie są zalety chodzenia do szkoły językowej i czym kierować się przy wyborze kursu.


speak up

Foto: pixabay.com

W szkołach dla dzieci zdecydowanie liczy się…

W szkołach dla dzieci zdecydowanie liczy się forma zajęć. Lekcje powinny mieć charakter zabawy, nie mogą być dla malucha stresującym zajęciem, na które nie chce uczęszczać. Warto pamiętać, że dzieci uczą się w zabawie, a im młodsze, tym język obcy traktują jak swój własny i znacznie szybciej przyswajają słówka, nie boją się mówić, nie wstydzą popełnianych błędów. Trochę trudniej, wbrew pozorom, uczy się osoby dorosłe. Po lekcjach w różnych szkołach, z wiedzą na przeróżnym poziomie, z wieloma naleciałościami muszą trafić na odpowiednio dobraną grupę, która nie będzie ich” cofać” i za którą jednocześnie swobodnie nadążą. Osoby pracujące dodatkowo mają mało czasu. Wychodzą z biur o różnych porach, mają także zajęcia poza pracą i lekcjami: opiekują się dziećmi albo prowadzą dom.

speak up

Foto: pixabay.com

Szkoła językowa (sprawdź) Speak Up umożliwia jednak uczestniczenie w kursach każdemu. Grafik układany jest bardzo indywidualnie, siedziby szkoły mieszczą się w większych miastach, w dzielnicach z bardzo dobrym dojazdem, dodatkowo uczeń może korzystać z lekcji on-line lub ustalać indywidualne godziny spotkań z lektorem. Zajęcia mają też ciekawą formę, wykorzystującą podręczniki jak i programy multimedialne. Dzięki temu nauka trwa krócej niż w innych szkołach.

2 komentarzy
  1. ozzy44
  2. Witch22

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Giełda

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres