Menu

Jak pomóc dzieciom z wadami serca?

Choroby oraz schorzenia, które dotyczą dzieci są szczególnie bolesne dla nas- dorosłych. Wszystko dlatego, że niezwykle ciężko jest patrzeć na cierpienie młodego człowieka, który niczym nie zasłużył sobie na to, że spotkał go właśnie taki los. Warto więc przy każdej możliwej okazji przyczyniać się do tego, by wspierać organizacje, które na co dzień zajmują się pomocą dla potrzebujących dzieci, których największym marzeniem jest wyjście ze szpitala do domu.


Instytucją, która dokłada wszystkich starań, aby wyleczyć chore serduszka maluchów jest fundacja radia zet. Jej strategia określona jest przede wszystkim na zakup niezbędnego sprzętu kardiologicznego, który pozwoliłby na szybką diagnozą oraz leczenie wad serca dzieci, nawet w wieku niemowlęcym. Taka inicjatywa jest szczególnie potrzebna, ponieważ coraz więcej dzieci rodzi się z różnorodnymi wadami serca i najistotniejsza jest szybka diagnostyka oraz podjęcie natychmiastowego leczenia, tak by dziecko nie musiało spędzać długich lat w łóżku szpitalnym.

Jak jednak pomóc takim fundacjom…

Jak jednak pomóc takim fundacjom. Przede wszystkim możemy ofiarować swój czas wolny.

Jak pomóc dzieciom z wadami serca? – galeria

leczenie ran

Foto: pixabay.com

leczenie kaszlu

Foto: pixabay.com

Fundacje wciąż poszukują chętnych wolontariuszy, którzy wsparli by działalność fundacji na każdym etapie funkcjonowania, od rozdawania materiałów promocyjnych, aż po zabawę z chorymi dziećmi w placówkach szpitalnych. Jeśli jednak nie mamy takiej możliwości zawsze można wesprzeć fundację za pośrednictwem zeznania podatkowego. Wystarczy wpisać numer KRS fundacji radia zet w odpowiednią rubrykę na naszym formularzu PIT, a niezbędne środki zostaną przelane na wskazane konto bankowe.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Giełda

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres