Menu

Jak napisać dobre cv

Cv- Curriculum vitae, czyli życiorys zawodowy. Jak go napisać, żeby był poprawny i treściwy. Mamy kilka wskazówek. Jak napisać dobre cv. To pytanie zadaje wiele kandydatów szukających pracę. Ważne, żeby było treściwe, zawierające wszystkie niezbędne informacje, pismo.Oczywiście musi być ono prawdziwe, każde wymyślone…

Oczywiście musi być ono prawdziwe, każde wymyślone bajki i tak wyjdą na jaw i mogą się szybko zemścić. Istnieje w sieci bardzo dużo stron internetowych, na których są podany wzór cv i informacje jak go dobrze napisać. Taki wzór cv jest naprawdę pomocny i jest bazą, szkieletem do napisania swojego. Cv wzory znajdziemy wpisując w wyszukiwarkę: wzór cv. Podstawowe informacje, które muszą znaleźć się w naszym życiorysie to: imię i nazwisko, adres i numer telefonu kontaktowego, można także podać adres e-mail.

Po zamieszczeniu podstawowych danych, należy skupić się na części dotyczącej doświadczenia. Należy podaćinformacjena temat wykształcenia, doświadczenia zawodowego, przebytych kursów i szkoleń( tylko tych, które są istotne z punktu widzenia pracy, o którą się ubiegamy ), poziomu znajomości języków obcych.

Jak napisać dobre cv – galeria

szkoła języków obcych

Foto: pixabay.com

szkoła języków obcych

Foto: pixabay.com

Warto także podać wszystkie informacje, jakie są umiejętności związane z poziomem obsługi komputera, programów graficznych, z prawem jazdy. Dobry wzór cv ułatwi pracę przy pisaniu życiorysu. Wzory cv to taki szablon, przykład, więc na jego bazie musimy opracować swoj zgodny życiorys.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Giełda

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres