Menu

Fundacja to dobra inicjatywa

Nie każdy z nas jest świadomy jak wiele znaczą dla ludzi chorych fundacje. Jak wiele nadziei i wsparcia niosą one dla osób poszkodowanych w wypadkach. Czasem podchodzimy do nich obojętnie, a przecież wystarczy odrobina wsparcia by uszczęśliwić drugiego człowieka. Istnieje bardzo wiele rodzajów fundacji. Każda zajmuje się czymś innym i pomaga osobom, które zostały dotknięte przez los, ale w różny sposób.Istnieją fundacje w naszym kraju…

Istnieją fundacje w naszym kraju skierowane wyłącznie do dzieci, przeważnie tych chorych na raka lub choroby genetyczne. Pomoc dla nich jest zazwyczaj pieniężna, ale tez nie tylko. Ciekawymi programami dla dzieci, które są zapisane do fundacji, są te polegające na spełnianiu ich życzeń. Akcja jest prosta, chore dziecko wymyśla, bądź po prostu dzieli się z osobami z fundacji swoim marzeniem, a działacze starają się go spełnić. Życzeń jest wiele czasem to na przykład spotkanie ze znanymi ludźmi. Niby mało nie znaczący gest, ale dla tych dzieci jest on bardzo ważny. Podobne inicjatywy podejmują każde fundacje. Bardzo ważne jest nasze pozytywne nastawienie do nic.

Czasem wystarczy rozmowa, oddanie jednego procentu…

Czasem wystarczy rozmowa, oddanie jednego procentu naszego podatku i już będziemy mieli jakiś wpływ na pozytywny rozwój danej fundacji. Nigdy nie wiemy czy podobne nieszczęście kiedyś nas nie spotka, dlatego warto pomagać, póki możemy to robić pełni sił. Będziemy wtedy czuli satysfakcję, że komuś pomogliśmy, a to bardzo ważne pokazać swoją serdeczność osobom, którzy cierpią nie ze swojej winy, nieszczęście może spotkać każdego.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Giełda

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres