Menu

Człowiek zawsze niezastąpiony

Żadna maszyna, nowe technologie nie są w stanie zastąpić człowieka. Każdy pracodawca doskonale o tym wie. Prezesi różnorodnych przedsiębiorstw starają się, by w ich firmach pracowali jak najlepiej wyszkoleni, wykształceni ludzie, krótko mówiąc specjaliści w danej dziedzinie. Właścicielom tych firm pomaga doradztwo personalne.Doradcy personalni są często nazywani łowcami…

Doradcy personalni są często nazywani łowcami głów, gdyż zajmują się na „zdobywaniu” najlepszych pracowników. Doradcy personalni proponują tym ludziom lepsze warunki niż w ich dotychczasowej pracy. To powoduje, że ludzie ci często ulegają namowom i zatrudniają się w nowej firmie. Należy powiedzieć, że doradztwo personalne nie jest odpowiedzialne jedynie za rekrutację. Doradztwo hr organizuje również różnego rodzaju szkolenia( tzw. miękkie: rozwój osobisty, umiejętności menedżerskie i handlowe, a także specjalistyczne: prawo, finanse ).

Doradcy zajmują się informacją na temat zarządzania…

Doradcy zajmują się informacją na temat zarządzania zasobami ludzkimi( internetowe portale rekrutacyjne ). Jak widać, doradztwo personalne jest to dziedzina, która pomaga prawidłowo funkcjonować każdej firmie. Dzięki specjalnie wykwalifikowanym doradcom, przedsiębiorstwa mogą się doskonale rozwijać, gdyż zatrudniają wielu specjalistów w danych dziedzinach.

Autor poleca również stronę: przedsiębiorstwa

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Giełda

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres