Menu

Czas dla firm szkoleniowych

Od kiedy do Polski szerokim strumieniem zaczęły płynąć fundusze z UE, rozpoczął się dobry czas dla firm szkoleniowych. Nie da się ukryć, że polski system kształcenia nie do końca spełnia oczekiwania rynku pracy i samych pracowników. Warto więc w celu uzupełnienia kwalifikacji udać się na szkolenie. Plusem tej formy dokształcania jest możliwość godzenia pracy ze zdobywaniem nowej wiedzy. Firmy szkoleniowe dopasowują się do oczekiwań klientów i zajęcia odbywają się albo w godzinach popołudniowych, albo w weekendy.Zajęcia weekendowe niekiedy mają miejsce poza…

Zajęcia weekendowe niekiedy mają miejsce poza miejscem zamieszkania, co też ma swoje plusy i pozwala skoncentrować się tylko na nauce, a w czasie wolnym daje możliwość relaksu w pięknych okolicznościach przyrody. Firmy szkoleniowe rekrutują uczestników w rozmaity sposób. Jeżeli szkolenia są płatne, wystarczą ogłoszenia w lokalnych mediach. Jeżeli natomiast w grę wchodzi szkolenie finansowane przez Unię w ramach któregoś z priorytetów, trzeba wtedy dotrzeć do konkretnej grupy potencjalnych beneficjentów.

Praktycznie każdy obywatel naszego kraju miał…

Praktycznie każdy obywatel naszego kraju miał szanse na wzięcie udziału w szkoleniu dotowanym przez Unię Europejską. W ciągu minionych lat firmy szkoleniowe organizowały szkolenia zarówno dla bezrobotnych, jak i dla osób zatrudnionych, w tym także na podstawie umów zwanych słusznie śmieciowymi. Obecnie najczęstszymi adresatami szkoleń są osoby zatrudnione w mikro, małych i średnich firmach. Firmy szkoleniowe podnoszą także kwalifikacje pracowników administracji państwowej.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Giełda

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres