Menu

Co mówią o Speak Up

Słowo speak oznacza po angielsku mówić, z kolei speak up, to mówić głośno lub upominać się. Założycielom szkoły językowej Speak up z pewnością chodziło o to pierwsze znaczenie. Mozna zatem przypuszczać, że po kursie w Speak Up nikt nie będzie obawiał się głośno mówić w obcym języku. Jeśli nie jesteśmy pewni, zazwyczaj mówimy cicho. Nieśmiałe osoby znane są wręcz z mamrotania swoich wypowiedzi pod nosem.Zdarza się, że nawet osoby bardzo pewne…

Zdarza się, że nawet osoby bardzo pewne siebie odczuwają barierę w mówienie w obcym języku i o ile po polsku wręcz krzyczą, o tyle po angielsku czy niemiecku są ledwie słyszalne. Zadaniem dobrej szkoły językowej jest właśnie przełamywanie tej bariery językowej u swoich słuchaczy. Można to robić na wiele sposobów. Opinie o metodach stosowanych w Speak Up są bardzo zachęcające. Nowoczesne platformy internetowe, ruchomy grafik, wyspecjalizowana kadra i dostosowanie metod nauki do potrzeb i możliwości słuchaczy to tylko niektóre przykłady możliwości tej szkoły językowej. To prawda, że zapisując się na zajęcia mamy szansę poznać innych ludzi, którzy tak jak my chcieliby podnieść swoje umiejętności językowe.

Wspólne uczenie się to także element pozwalający…

http://www.jobs.pl/artykuly/speak-up-opinie-ekspertow-o-znajomosci-angielskiego-i-wymaganiach-rynku-pracy

Foto: pixabay.com

Wspólne uczenie się to także element pozwalający na pozbycie się bariery językowej. Widząc i słysząc błędy innych sami zdajemy sobie sprawę z własnych niedoskonałości, ale też i z mocnych stron. O opinię na temat Speka Up warto zwrócić się do byłych kursantów. Ich przykład będzie najlepszy, bo tylko oni wiedzą jak zajęcia wyglądają naprawdę i na ile są przydatne. Dużo zależy także od tego z jakimi oczekiwaniami zwrócimy się do lektorów prowadzących zajęcia.

Jedna odpowiedź
  1. Marce11

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Giełda

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres