Menu

Ciuchy za bony

W sieci znajdziemy wiele możliwości kupowania ubrań przy wykorzystywaniu różnego bonów i kuponów. Wiele razy w prezencie dostajemy tego typu bony jak Sodexo. Ja właśnie dostałam niedawno taki bon na urodziny i byłam z niego naprawdę zadowolona bo sama mogłam pójść na zakupy i wybrać sobie prezent. Co kupiłam. Przepiękną miętową sukienkę.


prezent na dzień matki

Foto: pixabay.com

Nie miałam problemu z jej…

Nie miałam problemu z jej zakupem, bo bony Sodexo honorują prawie wszędzie, choć trzeba się zawsze dowiedzieć wcześniej, czy faktycznie jest możliwość płacenia nimi. Gdzie można pójść w takim ubraniu jak sukienka miętowa. Okazuje się, że praktycznie wszędzie. Jest to kolor na tyle publicznie akceptowalny i uniwersalny( choć nie tak klasyczny jak biel czy czerń ), że z powodzeniem można go założyć na praktycznie większość różnych okazji. Dlatego też jeśli będziemy zawsze miały w szafie miętowe sukienki, to możemy być pewne, że nie przydarzy nam się taka sytuacja, w której nie będziemy wiedziały co na siebie włożyć.

Warto więc w tym sezonie kupować sukienki miętowe, bo wybór ich jest naprawdę duży i można przebierać pomiędzy przeróżnymi fasonami. Może być do niej dołączona i srebrna i złota biżuteria, bo to kolor uniwersalny. Lepiej nie łączyć obydwu kolorów biżuterii, bo jednak złoto ze srebrem w będzie się w tym wydaniu, w przypadku takiej sukienki jak sukienka miętowa po prostu gryzło, a tego przecież nie chcemy. Dzięki bonom Sodexo zakupiłam sobie nie tylko sukienkę, ale i potrzebną do niej biżuterię.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Giełda

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres