Menu

Call center

CTDP, to skrót oznaczający firmę która zajmuje się świadczeniem usług typy call center. W 2000 roku w Bydgoszczy powstało Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska( CTDP ). W miarę upływu lat firma, poprawiała swoją pozycję na rynku poprzez zdobywanie zaufania coraz większej grupy odbiorców.Ważną datą jest rok 2005…

Ważną datą jest rok 2005. To wtedy, przekształciła się ona w spółkę z o. o Jak podaje Dziennik Biznesu ctdp zajmuje obecnie pierwszą lokatę w ogólnopolskim rankingu firm działających w tym sektorze. W swojej pracy firma ta wciąż poszukuje nowych niekonwencjonalnych rozwiązań, aby kompleksowo spełnić oczekiwania konsumentów. Umożliwia to im odpowiednie połączenie nowoczesnego centrum logistycznego wraz ze specjalnie przygotowanym magazynem.

Pozwala to ctdp dostarczyć ogromną ilość przesyłek…

Pozwala to ctdp dostarczyć ogromną ilość przesyłek w ciągu miesiąca. Szacuje się, że liczba ta może osiągnąć około 200 tysięcy miesięcznie. Oczywiście na każdym etapie możliwe jest dokładnie monitorowanie przesyłki. Dla wielu klientów aspekt ten jest niezwykle ważny. Chcą bowiem wiedzieć, co dzieje się z ich przesyłką.

Więcej o blog o rolnictwie dowiesz się ze strony mlekowtrawie.pl

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Giełda

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres