Menu

Brak stagnacji

Cóż, pracownicy tymczasowi nie mają zwyczaju stać w miejscu. Można wręcz powiedzieć, że żyją w ciągłym napięciu, oczekując na kolejne zlecenia, które nie wiadomo gdzie i kiedy będą musiały zostać przez nich zrealizowane. W tym tkwi esencja tego, czym jest leasing pracowniczy, czyli forma zatrudnienia na czas określony, która cieszy się ostatnio sporym zainteresowaniem.Zainteresowanie to podzielane jest zarówno przez pracodawców…

Zainteresowanie to podzielane jest zarówno przez pracodawców niechętnych zatrudnianiu osób na stałe( na pełen etat )jak i pracowników, którzy pracując w taki sposób mają jedyną szansę na jakikolwiek zarobek. Oczywiście, leasing pracowników znajduje się w sferze zainteresowania głównego uczestniczącego w nim podmiotu, jakimi są agencje pracy tymczasowej zwane również agencjami pośrednictwa pracy tymczasowej.

Brak stagnacji – galeria

leasing dla nowych firm

Foto: pixabay.com

leasing dla nowych firm

Foto: pixabay.com

Wracając jednak do meritum sprawy, trzeba nadmienić, że leasing pracowniczy wywołuje ciągłe zmiany w życiu osoby najemnej, która podpisała umowę z agencją pracy tymczasowej. Osoba taka nie może narzekać na brak stagnacji, oczywiście jeśli jej talenty, umiejętności i kwalifikacje pożądane są na rynku pracy i poszukiwane intensywnie przez pracodawców, dążących do realizacji zleceń w stopniu jak najbardziej profesjonalnym.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Giełda

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres