Menu

Bony Sodexo

W dzisiejszych czasach praca jest przywilejem. Dobrze płatna praca jest niczym wygrana na loterii, ale niejednokrotnie też jest wynikiem długoletniej pracy i ciągłych starań. Coraz częściej jednak to pracownicy rotują pomiędzy pracodawcami sprawdzając, gdzie trawa jest bardziej zielona.


prezent na dzień matki

Foto: pixabay.com

Rotacja pracowników to jeden z sygnałów,…

Rotacja pracowników to jeden z sygnałów, że należy lepiej zadbać o zatrudniane osoby i mimo często niskich wynagrodzeń, pokazać, że jednak pracodawca dba o swoich podwładnych. Doskonałym sposobem okazania, że pracownik jest dla nas istotnym, jest co jakiś czas wydawanie pracownikom bonów. Okazji nie brakuje.

Zazwyczaj pracodawcy wydają bony w okresie świątecznym i są to głównie bony towarowe, jednak coraz częściej zdarza się, że pracodawcy traktują bony Sodexo jako formę premii, nagrody czy też premii uznaniowej. Sodexo w swojej ofercie posiadają nie tylko bony towarowe, ale również bony podarunkowe, które wspaniale sprawdzają się jako prezent urodzinowy dla współpracownika, któremu często nie wiemy co kupić. Cała procedura zakupu bonów Sodexo jest dziecinnie prosta.

Wystarczy skontaktować się z przedstawicielem sprzedaży Sodexo lub konsultantem telefonicznym, a następnie mailowo wysłać zamówienie. Bony zostają wysłane na wskazany adres w przeciągu kilku dni. W związku z realizacją zamówienia, warto bony zamówić nieco wcześniej, aby rozdać je pracownikom w stosownym czasie. W kwestii rozliczenia bonów z Urzędem Skarbowym, konsultanci również służą pomocą.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Giełda

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres