Menu

Angielski w pracy

Nigdy nie miałam większego problemu ze znalezieniem pracy. Jestem osobą komunikatywną a co za tym idzie łatwo nawiązuje kontakty. Pomaga mi to znaleźć pracę, która zapewnia mi dobre wynagrodzenie. Ostatnimi czasy, jednak zaczęłam rozglądać się za inną pracą. Doszłam do wniosku, że stać mnie na coś więcej, i że powinnam znaleźć sobie lepszą pracę.


znajomość angielskiego

Foto: pixabay.com

Pomyślałam, że powinnam zająć się…

Pomyślałam, że powinnam zająć się czymś poważnym, ponieważ za kilka lat, nie będzie mi pasowała praca w charakterze barmanki czy kelnerki. I wtedy dopiero pojawiły się problemy. Okazało się, że nie mam nic ciekawego do zaoferowania potencjalnemu pracodawcy. Doświadczenie jakie zdobyłam, nie miało żadnej wartości w oczach właścicieli dobrze prosperujących firm. Z kolei wykształcenie, bez umiejętności praktycznych, też było nic warte. Postanowiłam zagiąć pracodawców z innej strony i mimo wszystko znaleźć pracę o jaką mi chodziło. Zapisałam się na kurs języka angielskiego. Doszłam do wniosku, że moja znajomość angielskiego jest nie wielka, a w dzisiejszych czasach bardzo potrzebna w pracy. Po jakimś czasie moja znajomość angielskiego była o wiele lepsza.

znajomość angielskiego

Foto: pixabay.com

Sama czułam się z tym lepiej, bardziej wartościowa na rynku pracy. Po kilku miesiącach wpisałam do swojego CV, biegłą znajomość języka angielskiego. Rozpoczęłam na nowo poszukiwania nowej pracy. Po jakimś czasie znalazłam ogłoszenie dobrej firmy. Po odbyciu rozmowy kwalifikacyjnej, zrozumiałam że to jest właśnie to. Miałam cichą nadzieję, że mnie przyjmą i się udało. Wymarzona praca była moja.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Giełda

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres