Menu

Angielski a dobra praca

Zaraz po zakończeniu studiów, postanowiłam rozejrzeć się za pracą. Wszyscy mówili mi, że powinnam się przygotować na to ze moje pierwsza posada, będzie znacząco dobiegać od tej wymarzonej. Na samym początku, bardzo ważne jest zdobycie doświadczenia. Dopiero wtedy gdy je zdobędziesz, możesz rozglądać się za lepsza pracą.Galeria

Niektórzy, tak bardzo chcą zdobyć doświadczenie, które jest niezbędne do wymarzonej pracy, że godzą się pracować za darmo. Ja uważam inaczej. Moim zdaniem, jeśli masz odpowiednie CV, to wcale nie musisz mieć doświadczenia. Tak było w moim przypadku. Złożyłam swoje CV do kilku firm, które bardzo mnie zainteresowały. Byłam bardzo pewna siebie, gdy poszłam na rozmowę kwalifikacyjną. Bo co według mnie jest najważniejsze.

Gdy szukasz pracy najważniejszy jest angielski…

Gdy szukasz pracy najważniejszy jest angielski. Gdy potrafisz biegle posługiwać się tym językiem to wymarzoną masz w kieszeni. Na rozmowie kwalifikacyjnej byłam pytana o doświadczenie. Odpowiedziałam, że nie mam. Jednak mam inne atuty. Wytłumaczyłam pracodawcy, dlaczego uważam, że biegła znajomość jest ważniejsza niż doświadczenie. Wszystko to sprawiło, że dostałam wymarzoną posadę.

Udowodniłam wszystkim, że można dostać dobrą pracę bez doświadczenia. Wystarczy tylko chcieć, no i oczywiście uczyć się języków. Jestem bardzo zadowolona z obecnej pracy. A czy ty potrafisz posługiwać się biegle językiem angielskim. Może się okazać, że dzięki jego znajomości dostaniesz lepszą pracę. Postaraj się pracować nad językiem i zmień pracę na lepszą, na lepiej płatną!.

2 komentarzy
  1. Rashell
  2. Edward

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Giełda

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres