Menu

Aktywizacja bezrobotnych

Gros osób wciąż pozostaje bez zatrudnienia mimo pełnej gotowości zawodowej. Sposobów aktywizacji jest wiele, jednym z nich może być pośrednictwo, zajmujące się szeroko rozumianą działalnością obejmującą rynek pracy. Takie pośrednictwo pracy wykonuje agencja.


Godnym uwagi jest fakt, iż działania te dotyczą zarówno osób poszukujących pracy, jak i potencjalnych pracodawców. Warto podkreślić, że agencja pracy w szerokim zakresie zajmuje się aktywizacją bezrobotnych. Działania, jakie wykonuje agencja pracy obejmują szeroko rozumiane doradztwo zawodowe, motywację do aktywnego poszukiwania zatrudnienia, jak również udział w różnego rodzaju kursach i szkoleniach, nierzadko refundowanych z budżetu państwa.

Istotny jest także fakt, że agencja…

Istotny jest także fakt, że agencja pracy posiada wiele ofert pracy za granicą, zarówno sezonowej, jak i stałej. Co ważniejsze, są to oferty różniące się wymaganiami wobec potencjalnych pracowników. Różnorodność propozycji sprawia, że praktycznie każdy może znaleźć interesujące go zajęcie, bez względu na stopień znajomości języków obcych. Wiele osób wykorzystuje możliwości, jakie daje pośrednictwo pracy i w efekcie znajduje zatrudnienie.

Galeria

Warto podkreślić, że pośrednik pracy posiada zarówno rozwiązania adresowane do osób poszukujących zajęć sezonowych, dorywczych, jak również stałego zatrudnienia.

Więcej informacji znajdziesz na: kariera.forbes.pl

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Giełda

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres