Menu

Aktywizacja bezrobotnych

Gros osób wciąż pozostaje bez zatrudnienia mimo pełnej gotowości zawodowej. Sposobów aktywizacji jest wiele, jednym z nich może być pośrednictwo, zajmujące się szeroko rozumianą działalnością obejmującą rynek pracy. Takie pośrednictwo pracy wykonuje agencja.


Godnym uwagi jest fakt, iż działania te dotyczą zarówno osób poszukujących pracy, jak i potencjalnych pracodawców. Warto podkreślić, że agencja pracy w szerokim zakresie zajmuje się aktywizacją bezrobotnych.

Działania, jakie wykonuje agencja pracy obejmują…

Działania, jakie wykonuje agencja pracy obejmują szeroko rozumiane doradztwo zawodowe, motywację do aktywnego poszukiwania zatrudnienia, jak również udział w różnego rodzaju kursach i szkoleniach, nierzadko refundowanych z budżetu państwa. Istotny jest także fakt, że agencja pracy posiada wiele ofert pracy za granicą, zarówno sezonowej, jak i stałej. Co ważniejsze, są to oferty różniące się wymaganiami wobec potencjalnych pracowników.

Aktywizacja bezrobotnych – galeria

szkoła języków obcych

Foto: pixabay.com

szkoła języków obcych

Foto: pixabay.com

Różnorodność propozycji sprawia, że praktycznie każdy może znaleźć interesujące go zajęcie, bez względu na stopień znajomości języków obcych. Wiele osób wykorzystuje możliwości, jakie daje pośrednictwo pracy i w efekcie znajduje zatrudnienie. Warto podkreślić, że pośrednik pracy posiada zarówno rozwiązania adresowane do osób poszukujących zajęć sezonowych, dorywczych, jak również stałego zatrudnienia.

Więcej informacji znajdziesz na: kariera.forbes.pl

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Giełda

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres