Menu

Agencja pracy tymczasowej

Znany jest wszystkim zwrot „zadzwonimy do Pani/Pana”, gdy ubiegamy się o pracę. Po czym mija kilka miesięcy, a telefon wciąż milczy. Jeżeli mamy problem ze znalezieniem pracy, może nam pomóc swoistego rodzaju leasing pracowników. Leasing pracowników jest agencją, która zatrudnia ludzi do pracy na zlecenia innych przedsiębiorstw gospodarczych.



Leasing pracowników podpisuje z zatrudnionymi…

leasing dla firm

Foto: pixabay.com

Leasing pracowników podpisuje z zatrudnionymi osobami umowy zlecenia i wysyła ich do konkretnie przypisanych firm. Leasing pracowników wspomaga w ten sposób przedsiębiorstwo, w której kadra pracownicza nie nadąża z daną pracą. Najczęściej tak się dzieje przed Świętami, gdy na przykład w sklepie brakuje rąk do wykładania towarów, a zapotrzebowanie na produkty spożywcze jest ogromne.

W ten sposób leasing pracowników nie tylko…

W ten sposób leasing pracowników nie tylko wspomaga inne korporacje, ale i osoby, które nie mogą sobie pozwolić na stałe zatrudnienie się do pracy, bo np. studiują. Dzięki takiej agencji, osoby te mogą zawsze zarobić parę groszy na własne wydatki, nie bojąc się o to, czy poradzą sobie i z pracą i studiami.

leasing dla nowych firm

Foto: pixabay.com

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Giełda

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres